niedziela, 25 lutego 2018

BIEDRONKA – HISZPANIA

Biedronka jako sieć sklepów dyskontowych, w swojej ofercie posiada szeroki wybór win z bardzo wielu krajów winiarskich i jest znana z bardzo wielu organizowanych dla swoich klientów promocji wina. Rok 2018 Biedronka przywitała już trzema promocjami, w promocyjnych cenach znalazły się wybrane wina z Hiszpanii, Włoch i Portugalii. Trzy promocje w ciągu dwóch miesiącach, a to dopiero początek roku, ciekawe jeszcze jakie promocje na nas czekają  w najbliższym czasie w tym sklepie. Takie promocje to dokonała okazja do zaopatrzenia się w wina o dobrej jakości w stosunku do ceny.

Carbonero 2016, Uclés Monte, Vinedos Fontana, czerwone wytrawne wino z Hiszpanii w kolorze dojrzałej czereśni. W zapachu dominują aromaty dojrzałej śliwki, porzeczki. W smaku soczyste, apetyczne, owocowe, pije się przyjemnie. Bardzo atrakcyjna promocyjna cena bo niecałe 12 zł. Patrząc na butelkę, jako opakowane to atrakcyjne opakowanie. Etykietka bardzo stylowa, kolorystycznie wywarzona, nie przerysowana. Na etykiecie widzimy rysy drzewa co może kojarzyć się nam z ekologią i siłą tego wina. Mi się podoba.  Wina godne zauważenia na półce sklepu Biedronka. 

Veiga da Princeisa Rías Baixas Albariño Rectoral do Mar 2017, białe wytrawne wino z błyszczącymi zielonymi refleksami. Zapach delikatny, subtelny, delikatnie ujmujący nas nos. Na podniebieniu apetyczne, świeże z przyjemna kwasowością i soczystą owocowością. Bardzo dobrze się pije. Wino w promocyjnej cenie ok. 30 zł. za butelkę. Etykieta wina, stylowa, chwyta naszą uwagę na pewno nie można przejść obojętnie obok niej. Wino do polecenia. 

Wina do degustacji otrzymałam od Biedronki, bardzo dziękuję.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz