niedziela, 23 lutego 2014

SPOŁECZNA INICJATYWA

Już piętnasty raz w Bydgoszczy, odbyło się spotkanie miłośników dobrego wina, wyśmienitego towarzystwa i pozytywnej energii. Spotkanie tradycyjnie odbyło się we wspaniałych wnętrzach Warzelni Piwa, ul. Poznańska 8, Bydgoszcz, gdzie znajduje się, także sklep winiarski  S&S Selekcjonerzy Wina www.facebook.com/selekcjonerzywina.
Każde degustacja wina ma przewodnią myśl. Ostatnie, śmiało można zapisać pod hasłem „Cudze chwalicie, a swego nie znacie”. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie http://viwino.pl/
Winami, które były degustowane w towarzystwie doskonale wyselekcjonowanych win przez Dominika - Sommeliera  S&S Selekcjonerzy Wina z oferty sklepu, znalazły się wina z winnicy „Na Talerzyku” z okolic Bydgoszczy (winnica rodzinna, w tym roku pierwsze wino, jeszcze nie dostępne na rynku, jednak mam nadzieję, że długo nie będziemy czekać na nie). A także wina z Sandomierszczyzny od Państwa Płochockich, Winnicy Nad Jarem i Winnicy Sandomierskiej. Doskonałe spotkanie, gdzie można było nie tylko posmakować doskonałych win, lecz przede wszystkim spotkać się z ludźmi, dla których wino to nie tylko praca to pasja, które pozwala czerpać siły, inspirację do życia. Dla mnie ten czas był tym bardziej cudowny, że oprócz spotkania ze znajomymi mogłam zwiedzić Bydgoszcz. To było niezwykły spacer po tym mieście. Kto był to wie o czym piszę, kto jeszcze nie widział - Bydgoszcz zaprasza i gwarantuje niezapomniane widoki i atrakcję.
 Następne spotkanie za miesiąc :) wstępnie ustalona degustacja – win wzmacnianych. Jeszcze, aby zdążyć przed latem, kiedy będą królować kolory pastelowe.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz