czwartek, 15 maja 2014

PRASKI - GASTRONOMICZNY SZLAK WIŚLANY

Tutaj nie spotkasz „młodego młodzieńca, który powłóczy nogami i duszą, zapominając, co miął przynieść gościowi”. Tutaj wszyscy swą pracę traktują bardzo profesjonalnie, witają   z uśmiechem i serdecznie. Kiedy myślę o restauracji, w której można dobrze zjeść, odnaleźć azyl w zgiełku  dnia, posłuchać szumu fal, to myślę o Restauracji Neptun.
Restauracja Neptun zlokalizowana jest blisko kolorowego, tętniącego nie tylko sportem Stadionu Narodowego. Kto lubi, dobrze zjeść w otoczeniu natury (ogródek restauracji wychodzi na nadbrzeże Wisły), to odnajdzie się w tym urokliwym miejscu z całą pewnością.
W tym roku restauracja przeszła „małą” renowację, powstały dodatkowe sale dla gości, piękny ogródek, warto tutaj zajrzeć w czasie spaceru wzdłuż Wisły. To lato będzie dedykowane nowym winom w karcie restauracji.
Monte Baixo, DOC Vinho Verde, Portugalia
Val de Loire, AOC Rosé d’Anjou, Francja
Tor del Colle, Riserva DOC Montepulciano d’ Abruzzo, Włochy
W Neptunie na każdym miejscu widać osobisty, emocjonalny wkład właścicieli restauracji, co potwierdzają zawsze świeże kwiaty na stołach, wybierane i układane osobiście przez jednego z właścicieli lokalu.
Kto chce w jedzeniu poczuć emocje, które powstają przez miłość i serce wkładane w to miejsce powinien „zastukać do tych drzwi”!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz