piątek, 2 października 2015

ROZSMAKUJ SIĘ WE FRANCJI – OFERTA - WINNICA LIDLA - JESIEŃ 2015

Rozsmakuj się we Francji – taka myśl przewodnia, towarzyszyła degustacji win z Winnicy Lidla na Sezon - Jesień 2015, która,  odbyła się 1 października w La Maison na Chłodnej 15 w Warszawie.
Na przedpremierowej degustacji – nowa francuska oferta win Lidl Polska wchodzi do sprzedaży od 5 października i będzie aktualna do wyczerpania zapasów – można było spróbować wielu ciekawych i intrygujących win. Miejmy nadzieję, że Lidl Polska, dobrze się „zatowarował” na ten sezon, bo jest w czym wybierać i w czym zasmakować.
W ofercie, każdy miłośnik wina znajdzie ciekawe i w dobrej cenie, wina z: Alzacji, Doliny Loary, Burgundii, Doliny Rodanu, Langwedocji-Roussillon, Korsyki, Bordeaux, Sud-Oust.
Wina z Winnicy Lidl Polska w tym sezonie, maja konsumenta inspirować smakiem, zachęcać do przygotowania potraw współgrających  z winami.
W tej ofercie znajdują się jak zawsze wina, wyróżnione -  WYBOREM SOMMELIERA - do których należą m.in.:
Gewurztraminer 2014, Apellation Alsace Contrôlée, Francja. Wyróżnione Srebrnym Medalem na Międzynarodowym Konkursie Win Lyon 2015.
Sain-Estéphe Cuvée Prestige, Château Saint-Corbian 2012, Apellation Sain-Estéphe Contrôlée, Francja.
Mam nadzieję, że te wina będą dla mnie inspiracją do przygotowania smacznych potraw, idealnie współgrających z potrawami.
Lidl Polska zaprasza na zakupy win z oferty ROZSMAKUJ SIĘ WE FRANCJI już od tego poniedziałku!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz