środa, 14 września 2016

WINA OBU AMERYK W SIECI SKLEPÓW BIEDRONKA

 
 
 
W sieci sklepów Biedronka małymi kroczkami, zbliża się do zakończenia gazetka dedykowana „Winom Obu Ameryk”, oferta obowiązuje od 29.08 do 18.09.2016r. lub do wyczerpania zapasów. W obecnej ofercie w Biedroniowych cenach pojawiło się dużo win zza dalekiej wody, które warte są uwagi i zakupu!!!
Fetzer Anthony’s Hill, Pinot Grigio, California w promocyjnej cenie 17,99 zł./but. Białe wytrawne wino o słomkowej barwie z srebrnymi refleksami. Aromat wina to ujmujące nuty zielonych traw, owoców brzoskwini i morskiej bryzy. W smaku wino apetyczne, soczyste z przyjemną kwasowością, która nadaje winu swoistej świeżości i delikatności. Wino doskonałe do sałatek, delikatnych białych mięs. Polecam!!!
 
 
Santa Julia, Torrontes, Mendoza, Argentyna w promocyjnej cenie 21,99 zł./but. Białe wytrawne wino o dużej aromatyczności z ujmującymi nutami ananasa, mango, kwiatów jaśminu. W smaku wino jest apetyczne, soczyste, świeże z przyjemnym, dość dobrze zaznaczonym zakończeniem. Wino doskonałe jako aperitif czy do dań na bazie białych mięs i owocowych sałatek. Polecam!!!
 
Wina do degustacji otrzymałam od właściciela Biedronki – Jeronim Martins Polska S.A. Dziękuję !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz