poniedziałek, 9 listopada 2015

ACAPPELA 2014 Z HISZPANII Z JESIENNEJ OFERTY WIN Z SIECI SKLEPÓW - BIEDRONKA


Tej jesieni , w sklepach sieci Biedronka, pojawiła się  smaczna oferta win z Portugalii i Hiszpanii. Promocyjna oferta jest ważna od 2.11.2015 do 22.11.2015 lub do wyczerpania zapasów.
Każdy z miłośników dobrego wina znajdzie coś odpowiedniego dla siebie z różnorodnej oferty win z Półwyspu Iberyjskiego w Biedronkowo Niskich Cenach. Półwysep Iberyjski to najbardziej  wysunięty na zachód część  Europy, do którego należą właśnie Portugalia i Hiszpania. Kraje te to raj dla wszystkich miłośników i smakoszy oryginalnej kuchni i doskonałych win.
 

W obecnej promocyjnej ofercie win w sieci sklepów Biedronka można kupić  31 różnorodnych win z Portugalii i Hiszpanii.
Jednym z promocyjnych win jest wino z Hiszpanii Acappela 2014, DO Ribera del Duero, Roble Tempranillo w cenie ok. 18,- zł.
Czerwone wytrawne wino, które pochodzi z winnic położonych nieopodal hiszpańskiego odcinka rzeki Duero. Wino o kolorze błyszczącego rubinu. Aromat wina to przyjemne, eleganckie aromaty  leśnych owoców. Na podniebieniu wino apetyczne z świeżą soczystą kwasowością z ściągającymi garbnikami pochodzącymi z dębowej beczce, gdzie wino spędziło 5 miesięcy.
Wino doskonale, będzie się komponować z wszelkimi czerwonymi mięsami, wieprzowiną czy dziczyzną. 
Do wina Acappela 2014, DO Ribera del Duero, Roble Tempranillo, Hiszpania, zaproponowałabym roladki z polędwicy wieprzowej w sosie pomidorowo-paprykowym z kaszą gryczaną. W takim zestawieniu wino doskonale pokazało  swoją kulinarną naturę i zastosowanie w kuchni w zestawieniu z potrawami. Wieprzowina w tym przypadku była doskonałym tłem do tego wina, ukazując jego,  dyskretną owocowość i przyjemny charakter garbników.  Wino dobrze pije się samo jednak zestawiając go z potrawami możemy przekonać się jak wiele jeszcze można odkryć w winie w połączeniu z dobrze dobranym jedzeniem. Polecam !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz